Hakkımızda

İmaj Teknik Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 1980 yılında İstanbul'da Karaköy Şair Ziya Paşa Yokuşu'nda kuruldu. 1990 yılından beri  Karaköy Bankalar Caddesi'nde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

O günlerden , bugünlere çok şey değişti ancak yaptığımız işin bize verdiği heyecan hiç değişmedi. Müşterilerimizin beklentilerinin de zaman içinde değiştiğini bildiğimizden , ke ndimizi durmadan yeniledik. Ürünlerimizle daima kaliteyi sunma uğraşında olduk , Güvenilirliğimizi satış sonrası hizmetlerimizle sağladık. Ve tüm bunları müşterilerimize uygun fiyatla sunmanın hazzını yıllarca yaşadık...
  
Elektrik , Otomasyon ve Elektronik malzemelerinin Alım-Satım , İthalat-İhracat ve İmalatını yapmaktayız. Web sitemizi sürekli güncelliyoruz bu sayede tüm ürünlerimize ait bilgilere ulaşmanın yanında yeni çıkan ürünleri , kampanyaları da takip edebilirsiniz. 

Sektörde ki başarımızı tecrübemize , tecrübemizi de bizi her zaman destekleyen , fikirleriyle gelişmemize katkıda bulunan müşterilerimize borçluyuz. Çalışmalarımızın kalıcı olduğunu görmekten duyduğumuz mutlulukla , yolumuza hızımızı arttırarak devam ediyoruz. Fit Way Point

Çalışmalarımızda en büyük referansımız ; geride bıraktığımız başarı dolu 38 yıldır.

Sertifikalarımız

Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Mrk.
G2 Blok, No:101 (10AD-Z77)
34235 Esenler / ISTANBUL
T: +90 212 235 95 35 / 36
F: +90 212 235 95 37

info@imajteknik.com

E-Bülten Listemize üye olun !

Gelişmelerden haberdan olmak ve ileride gerçekleştirilecek yeniliklerimizden haberdan olabilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın!