Camlin Power

Camlin Power

CAMLIN POWER, enerji endüstrilerine bir dizi yenilikçi ürün tasarlar, üretir ve tedarik eder.

Camlin GÜÇ güç sistemleri için yenilikçi varlık ve ağ yönetimi ürünleri sağlamaktadır.

Enerji sektöründe 30 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ve dünya çapında bir satış ve teknik destek altyapısı olan CAMLIN POWER , dünya çapındaki müşterilerimizle işbirliği içinde çalışmaktadır. Satış, eğitim, teknik destek ve ürün tasarımından müşterilerimiz, yaptığımız her şeyin merkezinde yer almaktadır.

Küresel enerji sektörünün önümüzdeki yıllarda benzeri görülmemiş bir meydan okuma ve değişim ile karşı karşıya olduğu iyi anlaşılmaktadır. Eşsiz Ar-Ge karışımımızla; ve yoğun müşteri odaklı, CAMLIN POWER güç endüstrisinin bugünün zorluklarını karşılamasına ve yarın için ağ oluşturmasına yardımcı olmak için ürün ve çözümler sunmaktadır.

 

Camlin Power Ürünleri ile uygun rekabetçi fiyaları almak için müşteri temsilçimiz ile  http://www.imajteknik.com.tr/bize-ulasin veya Fiyat teklifi formunu doldurarak mesaj bırakmanız halinde satış muhendislerimiz en kısa zamanda sizinle irtibat kuracaklardır.

Camlin Power markasına ait tüm ürünler

  0 kayıt bulundu

   ALFABETİK MARKA LİSTESİ

   Sertifikalarımız

   Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Mrk.
   G2 Blok, No:101 (10AD-Z77)
   34235 Esenler / ISTANBUL
   T: +90 212 235 95 35 / 36
   F: +90 212 235 95 37

   info@imajteknik.com

   E-Bülten Listemize üye olun !

   Gelişmelerden haberdan olmak ve ileride gerçekleştirilecek yeniliklerimizden haberdan olabilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın!