MadgeTech

MadgeTech 

MadgeTech, bugün yirmi yıldan fazla bir süredir veri kayıt teknolojisi ve müşteri hizmetleri alanında mükemmellik için standartlar belirledi. Zamanla firmamız dünya genelinde 100'den fazla ülkede satılan ürünlerle birlikte bir garajdaki tek kişilik bir operasyondan uluslararası bir lidere dönüşmüştür. 

MadgeTech büyüdükçe, pazardaki en yüksek kalitede veri kaydedicilerinin yanı sıra müşterilerle anlamlı ilişkiler kuran bir şirket hakkında Norm Carlson'ın orijinal vizyonunu gözden kaybetmedik. Müşterilerimizi dinlemekten gurur duyuyoruz, böylece sorunlarını yeni veri günlüğü çözümlerine dönüştürebiliriz. Müşteri için çalışmanın bu özveri, "The MadgeTech Solution" 'ı sadece bir ürün grubundan çok daha fazlasını yapar.

 

MadgeTech'te tasarımdan nakliyeye kadar üretim sürecimizi tamamen ABD'de yapmaktan gurur duyuyoruz. Veri kayıt cihazlarımız, en yüksek kaliteyi garanti eden, New Hampshire merkezli Warner'ımızda onları tasarlayan mühendislerle aynı çatı altında toplanmış ve paketlenmiştir. 

Geleceğe baktığımızda yeni teknolojileri kullanmaya ve yenilikçi veri kaydedicilerini ve yazılımları yaratmak için müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz. Kablosuz iletişim teknolojisinin geliştirilmesinde, bulut servisleri sunarak, gerçek zamanlı veri izleme olanağı sunan ve düzenleyici uyumu göstermek için müşterilerine son teknolojilerle donatılmış araçlarla donatmaktan gurur duyuyoruz. 

Birçok şirket veri kayıt cihazları üretiyor ancak sadece MadgeTech müşteri odaklı veri kayıt çözümleri üretiyor!

 

MadgeTech Ürünleri ile uygun rekabetçi fiyaları almak için müşteri temsilçimiz ile  http://www.imajteknik.com.tr/bize-ulasin veya Fiyat teklifi formunu doldurarak mesaj bırakmanız halinde satış muhendislerimiz en kısa zamanda sizinle irtibat kuracaklardır.

MadgeTech markasına ait tüm ürünler

  0 kayıt bulundu

   ALFABETİK MARKA LİSTESİ

   Sertifikalarımız

   Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Mrk.
   G2 Blok, No:101 (10AD-Z77)
   34235 Esenler / ISTANBUL
   T: +90 212 235 95 35 / 36
   F: +90 212 235 95 37

   info@imajteknik.com

   E-Bülten Listemize üye olun !

   Gelişmelerden haberdan olmak ve ileride gerçekleştirilecek yeniliklerimizden haberdan olabilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın!