Shandong Huali Electric Motor

Shandong Huali Electric Motor

YEJ serisi elektromanyetik fren üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı : YEJ serisi elektromanyetik fren, üç fazlı asenkron motor

Ürün sınıfı: Güç aralığı: 0,55-200 kW; Koltuk numarası: 80-315; Gerilim ve frekans: 380V / 50Hz, ayrıca kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir; Elektromanyetik fren voltajı DC99V veya DC170V; Motor verimi: IE2, IE3, IE4 enerji verimliliği seviyesi kullanıcı ihtiyacına göre üretilebilir; Soğutma modu: IC411; Koruma seviyesi: IP55; Yalıtım seviyesi Sınıf: 155 (F) yalıtım; ortam sıcaklığı: - 15 ° C ila +40 ° C; yükseklik: deniz seviyesinden 1000 metreden fazla değil.

Ürün Bilgisi : YEJ serisi elektromanyetik fren üç fazlı asenkron motorlar hızlı durdurma, doğru konumlandırma, pistonlu çalışma, sık çalıştırma ve kaymayı önleme gerektiren çeşitli makineler için uygundur. Mil tahriki ve yardımcı tahrik olarak kullanılırlar. Kaldırma makinaları, nakliye makinaları, paketleme makinaları, baskı makinaları, gıda makinaları, inşaat makinaları, ağaç işleme makinaları, yavaşlama makinaları, metalurji makinaları, dövme makinaları vb.

 

YVF2 serisi değişken frekans hız kontrolü

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: YVF2 serisi değişken frekans hız kontrolü, üç fazlı asenkron motorlar 

Ürün Bilgisi : YVF2 serisi değişken frekans hız kontrolü üç fazlı asenkron motorlar hafif sanayi, kimya endüstrisi, metalurji, makine aletleri ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, sabit tork hız ayarlaması ve vantilatörlerin ve pompaların torkunu azaltan durumlar için de uygundurlar

 

HM2 serisi üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: HM2 serisi üç fazlı asenkron motor 

Ürün Bilgisi : HM2 serisi üç fazlı asenkron motor, yeni yapı, güzel görünüm, yüksek verim, düşük gürültü ve yüksek güvenilirlik özelliklerine sahiptir. Manyetik iletken malzeme olarak soğuk haddelenmiş silikon çelik sac kullanır ve verimliliği Avrupa eff2 standardını karşılar. Yurtiçi ve yurtdışında benzer ürünlerde ileri seviyelere ulaşmıştır. Y ve Y2 serisi motorların değiştirilmiş ürünüdür

 

1L serisi üç fazlı asenkron motor 

Ürün Adı: 1L serisi üç fazlı asenkron motor 

Ürün Bilgisi : 1L serisi üç fazlı asenkron motorlar çoğunlukla 400V, Avrupa ve Amerika'ya ihraç edilen EFF2 verimli motorlardır

 

YE4 serisi üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: YE4 serisi üç fazlı asenkron motor

Ürün Bilgisi: YE4 serisi motorlar makul yapı, güzel görünüm, yüksek verim, düşük gürültü, yüksek koruma ve yalıtım avantajlarına sahiptir. Her türlü genel mekanik ekipmanı çalıştırmak için fanlarda, pompalarda, tezgahlarda, kompresörlerde ve taşıma makinelerinde yaygın olarak kullanılabilirler. Ayrıca petrol, kimyasal, demir ve çelik, maden ve çevrenin göreceli olarak kötü olduğu diğer alanlarda da kullanılabilirler。

 

YR Serisi Sargı Yüksek Gerilim Üç Fazlı Asenkron Motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: YR Serisi Sarım Yüksek Gerilim Üç Fazlı Asenkron Motor

Ürün sınıfı isting Mevcut_products

Ürünler Bilgisi : Bu motor serisi, üfleç, kömür değirmeni, haddehane, sarıcı, bantlı konveyör, vb. Gibi çeşitli genel makineleri sürmek için kullanılabilir. Güç aralığı: 355kW-3000kW, koltuk numarası: H355-H710, kutup sayı: 4P, 6P, 8P, 10P, anma frekansı: 50Hz, anma gerilimi: 3KV, 6KV, koruma seviyesi: IP23, IP44, izolasyon seviyesi: F.

 

YE3 serisi üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı : YE3 serisi üç fazlı asenkron motor

Ürün Bilgisi : YE3 serisi üç fazlı asenkron motor verim indeksi GB 18613-2012 karşılar. Seviye 2 enerji verimliliği, ortalama seri verim% 91,5, gücü 0,75 - 375 kW arasında, müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

 

YE2 serisi üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı : YE2 serisi üç fazlı asenkron motor

Ürün Bilgisi YE YE2 serisi üç fazlı asenkron motorun verimlilik endeksi GB 18613-2012'nin 3. sınıf enerji verimliliği standardını karşılar ve YE2 serisinin ortalama verimliliği% 90'ın üzerindedir.

 

YBX3 serisi patlamaya (explosion) dayanıklı üç fazlı asenkron motor 

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: YBX3 serisi patlamaya dayanıklı üç fazlı asenkron motor 

Ürün Bilgisi : Bu motor serisi GB18613-2012 "Enerji Verimi Sınırlama Değeri ve Küçük ve Orta Büyüklükteki Üç Fazlı Asenkron Motorun Enerji Verimliliği Sınıfı" nda belirtilen ikincil verimlilik standardına uygundur. Motor GB3836.2'ye göre aleve dayanıklıdır. Alev almaz izleri Exd II BT4Gb ve Exd II CT4Gb'dir. Sınıf II A ve B T1-T4 yanıcı gazlar veya patlayıcı buhar ve hava karışımları için uygundur ve genel güç ekipmanı olarak kullanılır.

 

YD serisi kutup değiştirme çok hızlı üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor
Ürün Adı: YD serisi kutup değiştiren çok hızlı üç fazlı asenkron motor
Ürün Bilgisi machine Her türlü omnipotent, kombinasyon, özel metal kesme tezgahları ve değişken hız gerektiren çeşitli şanzıman mekanizmalarının her türlü tezgahlarda, madenlerde, metalurji, tekstil ve diğer sanayi sektörlerinde yaygın olarak kullanılır.

 

N serisi üç fazlı AC asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: N serisi üç fazlı AC asenkron motor

Ürün Bilgisi : Bu motor serisi özellikle klima ve soğutma ekipmanlarında kullanılmaktadır. <BR> Güç aralığı: 110kW-662kW, kutuplar: 4P, 6P, 8P, anma frekansı: 60Hz, anma gerilimi: 380V, 660V, koruma seviyesi: IP23, izolasyon seviyesi: F.

 

HMZS enjeksiyon kalıplama makinesi için özel motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: HMZS enjeksiyonlu kalıplama makinesi için özel motor

Ürün bilgisi: HMZS enjeksiyon kalıplama makinesi için özel motor

 

TY serisi elektrikli araç için özel motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün adı: ty serisi elektrikli araç özel motor

Ürün Bilgisi : Motor, fırçasız yapı ve koruma derecesine sahiptir: IP55. Motor nadir bulunan toprak mıknatısını benimser. Özellikle çarpma, tekrarlanan çalıştırma, yüksek hız, başlatmaya karşı güçlü direnç, pozitif ve ters çalışma ihtiyaçları için uygundur ve güçlü aşırı yük kapasitesine sahiptir. Motor, su soğutmalı bir yapıya sahiptir ve iyi bir ısı dağılımı etkisine sahiptir. Motor, bakım gerektirmeyen, yüksek güvenilirlik ve uzun hizmet ömrü olan yüksek hızda ithal edilmiş yağ rulmanını benimser. Motor mükemmel yük özelliklerine, iyi düşük hız performansına, büyük başlangıç ​​torkuna, küçük başlangıç ​​akımına sahiptir ve elektrikli araçların sık çalıştırma gereksinimlerini karşılayabilir. Enerji tasarrufu etkisi, müşteriler ve ulusal test merkezi tarafından dikkat çekici şekilde test edilmiştir.

 

1.5 MW çift beslemeli rüzgar jeneratör

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: 1.5MW çift beslemeli rüzgar enerjisi jeneratörü

Ürün Bilgisi: 1.5 MW çift beslemeli rüzgar jeneratör

 

2.1 MW çift beslemeli rüzgar jeneratör

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün adı: 2.1mW çift beslemeli rüzgar jeneratörü

Ürün Bilgisi: 2.1 MW çift beslemeli rüzgar jeneratör

 

YB-H serisi yanmaz (flameproof ) marine tipi üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı : YB-H serisi yanmaz deniz üç fazlı asenkron motor

Ürün Bilgisi : Yoğuşma, tuz sisi, yağ sisi, şok, titreşim ve patlayıcı gaz karışımının bulunduğu yerler için uygundur.

 

YH serisi marine tipi üç fazlı asenkron motor

Üretiçi :Shandong Huali Electric Motor

Ürün Adı: YH serisi deniz üç fazlı asenkron motor 

Ürün Bilgisi pump Pompa vantilatörleri, ayırıcılar, hidrolik makineler ve diğer yardımcı ekipman gibi gemilerde çeşitli makinaları sürmek için uygundur.

 

Türkiyede Shandong Huali Electric Motor ​ürünleri ile uygun rekabetçi fiyaları almak için müşteri temsilçimiz ile  http://www.imajteknik.com.tr/bize-ulasin veya Fiyat teklifi formunu doldurarak mesaj bırakmanız halinde satış muhendislerimiz en kısa zamanda sizinle irtibat kuracaklardır.

Shandong Huali Electric Motor markasına ait tüm ürünler

  0 kayıt bulundu

   ALFABETİK MARKA LİSTESİ

   Sertifikalarımız

   Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Mrk.
   G2 Blok, No:101 (10AD-Z77)
   34235 Esenler / ISTANBUL
   T: +90 212 235 95 35 / 36
   F: +90 212 235 95 37

   info@imajteknik.com

   E-Bülten Listemize üye olun !

   Gelişmelerden haberdan olmak ve ileride gerçekleştirilecek yeniliklerimizden haberdan olabilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın!