Hakkımızda

İmaj Teknik Elektrik  Sanayi ve Tic A.Ş


İmaj Teknik 1980 yılında İstanbul'da Karaköy  şahıs firması olarak kuruldu.
2004 yılında İmaj Teknik Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanına kavuştu. 
2018  yılından itibarende İmaj Teknik Elektrik  Sanayi ve Tic A.Ş ünvanı ile tiçari faaliyetlerine devam etmektedir.


O günlerden , bugünlere çok şey değişti ancak yaptığımız işin bize verdiği heyecan hiç değişmedi. Müşterilerimizin beklentilerinin de zaman içinde değiştiğini bildiğimizden , ke ndimizi durmadan yeniledik. Ürünlerimizle daima kaliteyi sunma uğraşında olduk , Güvenilirliğimizi satış sonrası hizmetlerimizle sağladık. Ve tüm bunları müşterilerimize uygun fiyatla sunmanın hazzını yıllarca yaşadık...
  
Elektrik , Otomasyon ve Elektronik malzemelerinin Alım-Satım , İthalat-İhracat ve İmalatını yapmaktayız. Web sitemizi sürekli güncelliyoruz bu sayede tüm ürünlerimize ait bilgilere ulaşmanın yanında yeni çıkan ürünleri , kampanyaları da takip edebilirsiniz. 

Sektörde ki başarımızı tecrübemize , tecrübemizi de bizi her zaman destekleyen , fikirleriyle gelişmemize katkıda bulunan müşterilerimize borçluyuz. Çalışmalarımızın kalıcı olduğunu görmekten duyduğumuz mutlulukla , yolumuza hızımızı arttırarak devam ediyoruz.

Çalışmalarımızda en büyük referansımız ; geride bıraktığımız başarı dolu 40 yıldır.

Швидко оформити гроші в борг в банку навряд чи вийде, для цього потрібно багато документів. Набагато простіше відразу звернутись за допомогою в МФО.

Якщо вам терміново потрібні гроші, тоді спробуйте взяти кредит онлайн на карту в Україні без відмови в будь-який час доби.

Які варіанти виходу із ситуації, коли зовсім не вистачає грошей? Найпростіший - це мікропозика на картку онлайн без перевірки кредитної історії.

ALFABETİK MARKA LİSTESİ

Sertifikalarımız

Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Mrk.
G2 Blok, No:101 (10AD-Z77)
34235 Esenler / ISTANBUL
T: +90 212 235 95 35 / 36
F: +90 212 235 95 37

info@imajteknik.com

E-Bülten Listemize üye olun !

Gelişmelerden haberdan olmak ve ileride gerçekleştirilecek yeniliklerimizden haberdan olabilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın!