LCR Electronics

LCR Electronics,

EMI / RFI filtresi  elektronik ve motor kontrol ürünlerinizin tüm gereksinimlerini ve  gelişmiş tasarım, mühendislik, imalat, test ve teknik destek için eşsiz bir entegre bir şirkettir.

 Tiçari Filtreler

 

059-small_0.jpg
059-small_0.jpg MR ve Korumalı Odası EMI Filtreler 
Bizim MRG ve korumalı oda EMI & RFI filtreleri dışındaki kaynaklardan tarafından oluşturulan RF paraziti ortadan kaldırmaya yardımcı.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Çamaşır Makinası / Aletler Filtreler 
LCR taşınabilir araçlar, elektrikli süpürge, blender, mikser, beyaz eşya, pompalar, zemin bakım ekipmanları, koşu bandı, mikrodalga fırınlar ve güç kaynakları gibi çeşitli aletleri için yüksek kalite standardı ve özel EMI filtreleri komple bir ürün yelpazesi üretmektedir.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Güç Girişi EMI Filtreler 
, bizim Power Entry EMI filtreleri EMI & bilgisayar, haberleşme cihazları, LCD TV'ler, oyuncak ve spor ve fitness ekipmanları da dahil olmak üzere RFI koruması gerektiren endüstriyel ve ticari elektronik için ideal Kolay kurulum ve kullanım.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Power Line EMI Filtreler 
LCR'nin EMI & RFI güç hattı filtreleri ortamında yabancı dalgalanmaları, ani, ESD ve müdahalesinden ekipman hassas elektronik devrelere korur. Filtreler Ulusal (FCC) ve CE, VDE ve daha fazlası gibi Uluslararası EMC standartlarına uyumlu hale elektrikli ve elektronik ürünler getirmek için kullanılır.
059-small_0.jpg
  PFC Rulo 
Bizim güç faktörü düzeltme (PFC) bobinler sıcaklık artışı ve güç kayıplarını en aza indirirken, güç faktörü artırmak ve operasyon sırasında THD azaltmak için EMI ve RFI filtreleri ile seri olarak kullanılır.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Özel Tasarım EMI Filtreler 
LCR projeye özel uygulamalar için uygun maliyetli EMI ve RFI filtre çözümleri tasarlamak, askeri, havacılık, ticari, endüstriyel, tıbbi ve cihaz sektörlerinde üzerinde 30 yıllık bir deneyime sahiptir.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Bastırma Bileşenleri 
EMI & RFI bileşeni işinde bir dünya lideri olarak, LCR kapasitörler, bobinler ve bobinleri dahil bastırma bileşenleri ile rakipsiz uzmanlığı sunmaktadır.
059-small_0.jpg

 

Askeri Ürünler

 

059-small_0.jpg FH Serisi HEMP EMI Filtreler 
kısa ve orta bakliyat için MIL-STD-188-125-1 noktası-of-girişine gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca SCIF, TEMPEST ve diğer uygulamalar için yüksek ekleme kaybı performansı karşılar.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Özel Askeri EMI Filtreler 
iki yılda, LCR Elektronik, tasarlanmış, geliştirilmiş ve müşterilerimiz MIL-STD-461, RTCA-DO160 ve diğer EMC gereksinimlerini karşılamak için AC ve DC askeri EMI & RFI Filtreler tam bir dizi üretti.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Tesis / Korumalı Odası Power Line EMI Filtreler 
F serisi 10 GHz 14 kHz 100 dB zayıflama ile MIL-STD-220 gerekliliklerini karşılamak veya aşmak için tasarlanmıştır. Bu filtreler, oda sıcaklığının üzerinde bir 25 ° C sıcaklık artışı aşmadan, tam oranlı akım taşıma kapasitesine sahip bulunmaktadır.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Veri, İletişim ve Kontrol Hattı EMI Filtreler 
LCR Elektronik telefon hattı filtreleri, data hattı filtreleri, alarm ve kontrol çizgisi filtreler dahil çeşitli uygulamalar, iletişim filtre ekler ve muhafazaları F15000 Serisi üretmektedir.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Boru EMI Filtreler 
perde mükemmel yüksek frekans performansı elde etmek için tasarlanmış yüksek kaliteli besleme yoluyla kapasitörler ile inşa tübüler filtreleri montaj, LCR'nin 14000 serisi hermetik edilir.
059-small_0.jpg

 

 

MIL-461 Uygulamalar için EMI filtreleri 
MIL-461 uygulamaları için LCR'nin EMI filtreleri iyi EMI devre uygulamayı belirlemek için ürünlerin test edilmesi için idealdir. Bu filtreler kolayca tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilebilir.
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg Raf EMI Filtreler (RCOTS) Kapalı Sağlam Ticari 
iki yılda, LCR Elektronik, tasarlanmış, geliştirilmiş ve müşterilerin askeri ve diğerleri, EMC standartları ve gereksinimleri karşılamak için AC ve askeri ve havacılık uygulamaları için DC EMI & RFI filtreleri tam bir dizi üretti .
059-small_0.jpg
059-small_0.jpg

Raf EMI Kapalı Ticari filtreler (COTS) 
LCR'nin EMI & RFI güç hattı filtreleri ortamında yabancı dalgalanmaları, ani, ESD ve müdahalesinden ekipman hassas elektronik devrelere korur.

 

 

 

LCR Electronics,

Motor kontroller,
Triyak,
Tek Fazlı PWM Motor Kontrolleri,
Çok Fazlı Motor Kontrolleri,
Elektronik Kontroller,
Elektronik Sıcaklık Kontrolleri,
Elektronik Zamanlama Kontrolleri,
Elektronik Sıvı Seviye Kontrolleri,
Elektronik Aydınlatma Kontrolleri,
Düşük Maliyetli Çok Fonksiyonlu Kontrol,

LCR Electronics markasına ait tüm ürünler

    0 kayıt bulundu

      ALFABETİK MARKA LİSTESİ

      Sertifikalarımız

      Oruçreis Mah. Tekstilkent Tic. Mrk.
      G2 Blok, No:101 (10AD-Z77)
      34235 Esenler / ISTANBUL
      T: +90 212 235 95 35 / 36
      F: +90 212 235 95 37

      info@imajteknik.com

      E-Bülten Listemize üye olun !

      Gelişmelerden haberdan olmak ve ileride gerçekleştirilecek yeniliklerimizden haberdan olabilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın!